İçindekiler


İngilizce Kursları

Erhan Sarıoğlu | Nisan 13, 2022 | 4489 Blog

En Kaliteli İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Kursları İngilizce Dersleri, Kursları ve Eğitimleri En İyi İstanbul Dil Kursları Yurtdışı İngilizce Dil Okulları İngilizce kursları tavsiye İngilizce Dil Okuları ve İngilizce Kursları İstanbul En iyi İngilizce kursları İstanbul Avrupa Yakası

İngilizce kursları
İngilizce kursları ile ingilizce öğrenmek genellikle zor ve bunaltıcı bir süreci ifade eder. Anlık hevesle başlanan dersler zamanla olayın mantığını çözememeniz, sorularınıza sizi ikna edecek cevaplar alamamanız ve arzu ettiğiniz ilerlemeyi gerçekleştirememeniz üzerine tam bir kabusa dönüşür. İngilizce kurslarıyla aranızdaki bu kısır döngü, öğrencilik yıllarınızdan başlayarak iş hayatınıza kadar uzanan platonik aşk hikayesi gibidir. Sonuç alamayacağınızı bilir ama her defasında yeni bir umutla ingilizce kursları ile aşk yaşamaya devam edersiniz.

Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak, dünyanın dört bir yanındakilerle ingilizce konuşmak, kariyer hedefleri, yüksek öğrenim, turizm, restoran, endüstri, ekonomi, iş hayatı, seyahat veya sadece eğlence amaçlı ingilizce seçenekleriyle günümüzde hemen hemen her türlü ihtiyaca hizmet veren ingilizce kurslarıyla karşılaşmak mümkündür.

Unutmayınız ki, seçeneklerin çok fazla olması kalıcı başarı anlamı taşımayacağı gibi sloganlar da suya yazı yazmaktan başka bir anlam ifade etmeyecektir.

ÖNEMLİ UYARI:
Aşağıda yer alan anlatımlar genel bilgi amaçlıdır. Matematiksel İngilizce Sistemi, İngilizcenin kolay ya da zor olması veya özel bir branşa ait olmasıyla ilgilenmez. Tüm dünya dilleri evrenseldir. Eğer bir dilin temel yapısını biliyorsanız kendi meslek alanınızda en fazla 500 kelime daha fazla öğrenerek uzman konuşmacı ve yazıcı olursunuz.

Matematiksel İngilizce Kurs Programı, ingilizceyi bildiğinizi varsayarak sınavlara yönelik bir çok test çözen TOEFL ve IELTS sınavlarına hazırlık kursları hariç, genel ingilizce kursları, iş ingilizcesi kursları, akademik ingilizce kursları, ingilizce yazışmalar, ingilizce makale yazımı ve konuşma programlarının tamamını içine alan ve 6 ay süren sayısal tabanlı ve ezbersiz bir ingilizce eğitim müfredatına sahiptir.

Genel İngilizce Kursları

Erhan Sarıoğlu | Nisan 13, 2022 | 3145 Blog

Genel İngilizce Kursu Genel İngilizce Kursları Genel İngilizce Kursları Eğitim Seviyeleri Genel İngilizce Kursu Nedir? Genel İngilizce Eğitimi Genel İngilizce Genel İngilizce Kurs Tavsiyesi

Genel ingilizce kursları
Günlük dil kullanımı için ingilizce dil becerilerini geliştirmek üzere tasarlanan genel ingilizce kursları, temel dilbilgisi, kelime bilgisi, telaffuz, deyimler ve konuşma diline ilişkin konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerine odaklanan dengeli bir program sağlar ve genel dil yeterliliğini artırır.

Genel ingilizce kursları birçok sosyal ve mesleki durumda günlük hayatta kullanmanız gereken dili geliştirmenize ve iletişim yeteneklerini kazanmanıza yardımcı olur. Öğrenmeniz gereken dilin uygulamalı birçok örneğini içeren metin ve diyaloglar kursun temelini teşkil eder. Konuşma ve dinlemeye özel önem vererek pratik iletişim becerilerini geliştirir ve ayrıca okuma ve yazma da eğitimin bir parçasıdır.

İş İngilizcesi Kursları

Erhan Sarıoğlu | Nisan 13, 2022 | 2890 Blog

İş İngilizcesi Kursları Yoğun İş İngilizcesi İş İngilizcesi Kursu En Kaliteli İş İngilizcesi Kursu İş İngilizcesi Nedir? Business English Kursu Kurumlar için İş İngilizcesi Kursu Mesleki İngilizce Kursları Konuşma ve İş İngilizcesi Programları

İş ingilizcesi kursları
Business English | BUSINESS Küresel pazarda kariyerlerini ilerletmek isteyen anadili İngilizce olmayan konuşmacılar için tasarlanmıştır. Business English, iş arama, başvuru ve mülakat sürecinde küresel kariyer yolunuzu keşfetme fırsatı sunarken kelime dağarcığınızı oluşturur ve mesleki hedeflerinize ulaşmak için dil becerilerinizi geliştirmenize olanak tanır. Ticaret, oteller ve turizm için olduğu kadar restoran endüstrisi için de iş ingilizcesi kursları vardır.

Business english kursları işletme ve girişimcilik için gerekli İngilizce dil becerilerini, fırsatları nasıl belirleyeceğinizi, pazar araştırmasını ve iş planlarını nasıl yapacağınızı öğrenmenize yardımcı olur. İş ingilizcesi kursları ingilizcesini geliştirerek kendini daha rekabetçi hale getirmek, özellikle kariyerini ve işini bir sonraki seviyeye taşımak isteyenler için hedef eğitime odaklanmışlardır.

İşverenler, çalışanlar, ortaklar veya müşterilerle iletişim kurarak, e-posta, fiyat teklifi yazma, toplantılarda ve röportajlarda konuşma, sunum yapma, işletmesinde veya profesyonel iş hayatında ihtiyaç duyduğu kelime, konuşma ve yazma teknikleri hakkında eğitim almak isteyenler için iş ingilizcesi kursları idealdir.

TOEFL - IELTS
Sınavlarına Hazırlık Kursları

Erhan Sarıoğlu | Nisan 13, 2022 | 2145 Blog

TOEFL-IELTS Yabancı Dil Kursu TOEFL Sınavı ve TOEFL Hazırlık Kursu IELTS ve TOEFL Kursları TOEFL Hazırlık Kursu ve Fiyatları İngilizce Sınav Hazırlık Kursları En İyi İngilizce Sınavlara Hazırlık Kursları Proficiency - Hazırlık Atlama Sınavı Proficiency Çalışma Programı Proficiency Grammar Konuları Proficiency Nedir? Proficiency Sınavına Nasıl Çalışılır?

TOEFL - IELTS sınavlarına hazırlık kursları
İngilizcenizi profesyonel ve akademik hedeflerinize uygun şekilde geliştirmek, akademik çalışma yapmak, bir Amerikan üniversitesinde veya yurtdışında eğitim dili ingilizce olan herhangi bir üniversitede okumak istiyorsanız, TOEFL - IELTS veya benzer sınavlara hazırlık süreci önem kazanır.

Cambridge sınavlarına ek olarak, "Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi" veya kısaca IELTS, dünya çapında 6.000'den fazla kurum ve üniversite tarafından tanınan ingilizce yeterlilik sınavıdır. IELTS sınavı, iş, çalışma, okuma veya seyahat için mevcut ingilizce dil becerilerinin kanıtı olarak kullanılır.

TOEFL sınavı saygın bir akademik dil sınavıdır. Birçok üniversite, dil yeterliliğinin kanıtı için TOEFL sınavına gereksinim duyar. Bir Amerikan üniversitesine girmeye hazırlanmak, akademik kariyerlerini sürdürmek veya sadece genel akademik ingilizcelerini geliştirmek isteyen ileri düzeyde İngilizce bilgisi olan öğrenciler için tasarlanmıştır.

TOEFL ve IELTS sınavlarına hazırlık kursları, TOEFL ve IELTS sınavlarının dört dil becerisi olan dinleme, konuşma, okuma ve yazma alanlarında eğitim verir. TOEFL ve IELTS sınıfları okuma, yazma, dinleme ve konuşma derslerini, öğrencilerin iletişim ve çok çeşitli durumlarda kendilerini ingilizce ifade etme becerilerini geliştiren çalışmaları içerir.