ingilizce telefon konusma
Call us on:
ingilizce yazisma mail mektup cv
Questions?
Matematiksel İngilizce Dersleri ®

Sadece İş ve Akademi Dünyasına Yönelik Sayısal Tabanlı Yoğun İngilizce Eğitim Programı

Hayalden Gerçeğe Yolculuk!

Gelmiş Geçmiş Tek Farklı Sistemle Adım Adım İngilizce Öğreneceksiniz...

ERHAN SARIOĞLU

Ezbersiz İngilizceye Atılmış 25 Yıllık İmza

İngilizce Kitap CD Örnek Dersler

Bir Başka Gözden İngilizce - İngilizceye Giriş


DİKKAT!

Bu bölümün kopyalanması hukuksal yaptırımlar içermektedir.

Burada yer alan bilgiler "BİR BAŞKA GÖZDEN İNGİLİZCE" adlı eğitim setinin "İNGİLİZCEYE GİRİŞ" kısmının özetlenmiş ilk 20 sayfasını kapsamaktadır.

Mevcut bilgilerin her hakkı saklıdır. Tamamı veya bir kısmı hiçbir şart ve konumda kopyalanamaz, ticari veya bir başka amaçla basılıp çoğaltılamaz, üçüncü şahıslara para karşılığı devredilemez.

Kaynak gösterilerek de olsa yazar " Erhan Sarıoğlu'ndan " noter onaylı yazılı izin alınmadıkça eğitim ve iş yerlerinde kullanılamaz. Aksi halde bulunanlar her türlü maddi ve manevi tazminatı peşinen kabullenmiş sayılırlar.

KABUL EDİYORUM / GİRİŞ

Kitap ve CD'lerden sadece mevcut öğrencilerimiz yararlanabilmektedir. Derslere katılım başvuruları dışında lütfen gereksiz yere irtibata geçmeyiniz.


ÖNEMLİ AÇIKLAMA!

Son günlerde internette yaygın bir şekilde ve bir çoğunu ne aklın ne de bilimin asla kabul edemeyeceği İngilizce eğitimi sloganlarına rastlanmaktadır. Şunu bilmelisiniz ki, bu sistemle son günlerin moda sloganlarının aksine kitapsız, kalemsiz ve ders çalışmadan İngilizce öğrenemezsiniz. Birisi gelse de bana İngilizceyi, ben uyurken ya da ders çalışmadan öğretse mantığı sadece Hollywood filmlerine özgü ütopik bir yaklaşımdır.

Herkese İngilizce öğretme iddiası hayalperestlikten daha çok şarlatanlık sınırlarını zorlayacağından, sitede açıklanan 5-6 ayda İngilizce eğitimi sadece Türkçe Dilbilgisi mülakatında başarılı olan arkadaşlar için uygundur. Derslere Türkçe Dilbilgisine hakimiyet kriterlerine göre mülakat usulü öğrenci alındığından, katılım koşullarını mutlaka okuyunuz ve Türkçe Dilbilgisi seviyeniz yeterli değilse, lütfen irtibata geçmeyiniz.