ingilizce telefon konusma
Call us on:
ingilizce yazisma mail mektup cv
Questions?
Matematiksel İngilizce Dersleri ®

Sadece İş ve Akademi Dünyasına Yönelik Sayısal Tabanlı Yoğun İngilizce Eğitim Programı

Hayalden Gerçeğe Yolculuk!

Gelmiş Geçmiş Tek Farklı Sistemle Adım Adım İngilizce Öğreneceksiniz...

ERHAN SARIOĞLU

Ezbersiz İngilizceye Atılmış 25 Yıllık İmza

İngilizce Katılım Koşulları

Akademik İngilizce - Türkçe Dilbilgisi Yeterlilik


Son günlerde internette yaygın bir şekilde ve bir çoğunu ne aklın ne de bilimin asla kabul edemeyeceği İngilizce eğitimi sloganlarına rastlanmaktadır.

Şunu bilmelisiniz ki, bu sistemle son günlerin moda sloganlarının aksine kitapsız, kalemsiz ve ders çalışmadan İngilizce öğrenemezsiniz. Birisi gelse de bana İngilizceyi, ben uyurken ya da ders çalışmadan öğretse mantığı sadece Hollywood filmlerine özgü ütopik bir yaklaşımdır.

Herkese İngilizce öğretme iddiası hayalperestlikten daha çok şarlatanlık sınırlarını zorlayacağından, sitede açıklanan 5-6 ayda İngilizce eğitimi sadece Türkçe Dilbilgisi mülakatında başarılı olan arkadaşlar için uygundur.

Derslere Türkçe Dilbilgisine hakimiyet kriterlerine göre mülakat usulü öğrenci alındığından, Türkçe Dilbilgisi seviyeniz yeterli değilse, lütfen irtibata geçmeyiniz.

Derslere Katılım Koşulları

1. İş veya akademi dünyasından gelmek,

2. Lise veya üniversite öğrencisi olmamak,

3. Türkçe Dilbilgisine temel kavramlar (Nesne-özne-isim-sıfat-fiil-mastar-yüklem-etken-edilgen vb...) ve bunların uygulamaları ile tam ve mutlak hakim olmak,

4. Günde an az bir saat evde ders çalışma ve verilen ödevleri bir öğrenci psikolojisi içinde yapabilme potansiyeline sahip olmak,

5. Katılımcı olabilme hakkı, yukarıda sıralanan koşullar ışığında ve bire bir görüşmedeki Türkçe Dilbilgisi mülakatında başarılı olunması halinde elde edilir.

6. Her dönem 5-6 aylık bir eğitim sürecini kapsar ve dönemler 6 ayda bir değişir.

7. Dersler 6 aylık dönemde özel ders statüsünde verilmektedir.

8. Katılımcı adaylarına mülakat tarihi için telefonla geri dönüşler zaman alabilir. Her başvurunun değerlendirilme garantisi yoktur. Türkçe mülakatında başarılı olamayanlara ikinci bir görüşme tarihi verilmez.

9. Dersler için herhangi bir toplu ödeme veya derslerden ayrılma durumunda, kalan süre için katılımcıyı bağlayıcı sözleşme ya da senet/k.kartı taksiti gibi mali yükümlülükler söz konusu değildir.

10. Derslere aynı aileden veya iş yerinden aynı dönemde iki kişi alınmaz.

11. Aynı iş yerinden bir ders döneminde birden fazla öğrenci alınmadığından, şirketlere yönelik toplu bir eğitim çalışması verilmemektedir. Başvurular sadece bireysel olarak yapılabilir. 12. Eğitim içeriği genel hayat, iş toplantıları, gazete dili, yazışmalar ve bunların günlük hayatta konuşulması-uygulanması olduğundan,

a) Hobi amaçlı İngilizce öğrenmek isteyenler,
b) Tatil amaçlı yurtdışı gezilerinde kullanmak için İngilizce öğrenmek isteyenler,
c) Ev hanımları,
d) Lise veya üniversite öğrencileri,
e) Yaşı küçükler,

kesinlikle katılımcı olamazlar.

13. Müracaatlar için İngilizce bilgisi gerekmemektedir. Her seviyeden müracaat yapılabilir.

14. Kişiye özel eğitim istekleri karşılanmamaktadır.

15. Eğitim yeri İstanbul'dur. İstanbul dışından yapılacak başvurular değerlendirilememektedir.

16. Bazı müracaatlarda derslerin internet ortamında online olarak alınabileceği kanısı oluşmaktadır. Böyle bir durum söz konusu değildir.