İstanbul ingilizce dersi verenler ingilizce dersi veren yabancı öğretmenSiz de
İngilizce Konuşacaksınız!


İngilizce çaresizliğinizi
kaderiniz olmaktan çıkarmaya adayız.

Matematiksel bir kafa yapısına sahipseniz, öğrenirken her şeyin mutlaka bir mantığı olması gerektiğine inanıyorsanız ve okul düzeyinde Türkçe Dilbilgisine vakıfsanız, siz de 5-6 ay içinde ingilizce konuşacaksınız.

Türkçe Dilbilgisi mülakatını geçen herkesi gelmiş geçmiş tek farklı sistemle maksimum 6 ay içinde ingilizce yazıp konuşturma iddiasındayım.

Erhan Sarıoğlu

ingilizce özel ders bire bir ingilizce yabancı hoca özel ders saat ücreti fiyatı ilanları tavsiye
yds ielts toefl ingilizce sınavlar hazırlık çıkmış soru örnekleri Proficiency Kursu önerisi olan var mı?

İş ve Akademi Dünyası İçin İngilizce

İş ve Akademi Dünyasına Yönelik


 ingilizce kursları fiyat ingilizce kurs fiyatları ne kadar? en iyi fiyat, güncel kurs kampanyaları ingilizce kurs fiyatları 2019 istanbul

6 Ayda İngilizce Dersleri


Dikkat!
Önemli HatırlatmaAşağıda yer alan konu başlıkları sadece bilgilendirme amaçlıdır ve kesinlikle tavsiye, yönlendirme veya herhangi bir kurum, kuruluş ya da kişiyi öne çıkarma niyeti taşımamaktadır. Sayısal İngilizce Dil Kodlama metodu dünya dilleri arasında bilinen ilk ve tek bir dilin sayısal zemine aktarıldığı matematiksel algoritmadır. Lütfen irtibata geçmeden önce site ana sayfamızı ve derslere katılım koşullarını mutlaka inceleyiniz.
Detaylar için tıklayınız...
Matematiksel İngilizce Dersleri

Matematiksel İngilizce Sistemi, Türkçe Dilbilgisi mülakatıyla sadece iş ve akademi dünyasından gelenlere hizmet veren, ev hanımlarının, turizm amaçlı İngilizce öğrenmek isteyenlerin, öğrencilerin veya yaşı küçüklerin katılımcı olamadığı bir konseptle, İngilizceyi ezber bataklığından kurtaran ve aynen bir bestecinin notalarla melodiler oluşturması gibi rakamları kullanarak sonsuz sayıda algoritmalar üreten kendine has tipik bir İngilizce Mühendisliğidir.

Ödeme Şartları

Kurs metodumuzda o kadar iddialıyız ki, sizi peşin ödeme, kredi kartına taksit veya sözleşme gibi bağlayıcı ve güven zedeleyici hiç bir taahhüdün altına sokmayız. Özgürlükçü eğitim anlayışıyla arzu ettiğiniz an derslerden gönül rahatlığıyla ayrılabilirsiniz.


Dikkat!
Önemli Hatırlatma


ingilizce nedir nasıl öğrenilir ingilizce öğrenme ve çalışma teknikleri

Sayısal İngilizce Dil Kodlama metodu dünya dilleri arasında bilinen ilk ve tek bir dilin sayısal zemine aktarıldığı matematiksel algoritmadır. Lütfen irtibata geçmeden önce site ana sayfamızı ve derslere katılım koşullarını mutlaka inceleyiniz.
Detaylar için tıklayınız...

Matematiksel
İngilizce Dersleri

Matematiksel İngilizce derslerine sadece iş veya akademi dünyasından gelenler Türkçe Dilbilgisi mülakatında başarılı olmaları halinde kabul edilmektedir. Dersler yetişkinler için özel bir ingilizce kursu programıdır ve yaşı küçükler, öğrenciler, hobi veya turizm amaçlı ingilizce öğrenmek isteyenler üzülerek programa dahil olamamaktadır.
Matematiksel İngilizce Sistemi, İngilizceyi ezber bataklığından kurtaran ve aynen bir bestecinin notalarla melodiler oluşturması gibi rakamları kullanarak sonsuz sayıda algoritmalar üreten kendine has tipik bir İngilizce Mühendisliğidir.
Sizi peşin ödeme, kredi kartına taksit veya sözleşme gibi bağlayıcı ve güven zedeleyici hiç bir taahhüdün altına sokmayız. Özgürlükçü eğitim anlayışıyla arzu ettiğiniz an derslerden gönül rahatlığıyla ayrılabilirsinizİngilizce özel ders bire bir ingilizce ders, ingilizce özel ders fiyatları, ingilizce özel ders ilanları

İngilizce Blog Yazıları

Aşağıda yer alan konu başlıkları sadece bilgilendirme amaçlıdır ve kesinlikle tavsiye, yönlendirme veya herhangi bir kurum, kuruluş ya da kişiyi öne çıkarma niyeti taşımamaktadır.

İNGİLİZCE BLOG YAZILARI / İngilizce Özel Ders

İngilizce
Kişiye Özel Ders!İngilizce
Özel Ders


ingilizce nedir nasıl öğrenilir ingilizce öğrenme ve çalışma teknikleri

Bire Bir
İngilizce Özel Ders

İngilizce kurslarından verim alamadığını ya da alamayacağını düşünen pek çok kişi bire bir İngilizce özel ders alarak İngilizce eksikliğini tamamlamaya çalışır. Özel İngilizce derslerinin bire bir olması, ofiste, işte ya da evde olması ve kişiye özel ilerlemesi ilk adımda kulağa hoş gelse de, kişiye özel İngilizce dersleri çoğunlukla yanlış mantık üzerine kurulu olduğundan ve doğru İngilizce hocası tercihi yapılamadığından istenilen verime bir türlü ulaşamaz.

İngilizce Grup Dersleri

En çok kafa karıştıran bir başka konu da "İngilizce özel ders mi yoksa İngilizce grup dersleri mi daha başarılı bir sonuç getirir?" sorusudur.

İngilizce özel dersler tüm zamanın ve dikkatin sizin üzerinize yoğunlaşması anlamı taşıyacağından daha başarılı bir sonuç ortaya çıkaracağı tezi oldukça yaygındır. Lakin, bu yoğunluk çoğu zaman arzu edilen başarı yerine İngilizce özel ders esnasında yorgunluk, konsantrasyon eksikliği ve İngilizceden kopma sonuçları ortaya çıkaır. Hep kendi başınıza olduğunuzdan hata yapma değişkenliği ve bunlardan sonuç çıkarabilme artıları tek düze haline gelir.

Grup İngilizce dersleri makul sayıda katılımcının olması şartıyla, İngilizce grup ders temposunun genele yayılması, İngilizce dersinde ilginin başka kişiye yönelmesi anında soluklanmak için kendinize zaman ayırmanız ve iyi bir İngilizce eğitmen eşliğinde yapılan İngilizce grup dersinde sınıf arkadaşlarınızdan gelen değişik soruların, yapılan farklı hataların sizde simgesel öğrenme mekanizmasını işleteceğinden daha verimli sonuçlar üretecektir.


Yerli Hoca mı
Yabancı Hoca mı?

Yabancı İngilizce hocası mı yoksa yerli İngilizce hocası mı?
Bu soru ile sıkça karşılaşırız. Aslında sorunun cevabı oldukça basittir. İngilizce özel ders almak isteyenler çoğunlukla yabancı bir hocayı tercih eder. İlk etapta doğru bir yaklaşım gibi algılansa da, amacınız öğrenmek ve bunları daha sonra bire bir ingilizce dersleriyle uygulamaksa bu tarz İngilizce özel ders tercihi size olumlu bir sonuç getirmeyecektir.

Zira yabancı bir hoca size öğretmekten çok öğrendiklerinizi pratik etme imkanı sunacaktır. Burada amaç yerli bir İngilizce hocasıyla önce İngilizceyi öğrenmek ve sonrasında yabancı İngilizce hocasıyla konuşma pratiğinizi geliştirmek olmalıdır.

Eğer niyetiniz bir kaç cümle söyleyebilmek, ezbere tarzanca konuşmak ise, yabancı hoca tercihi elbette ki size yararlı olacaktır. Ama amacınız profesyonel düzeyde yazmak ve okunanı anlamakdan geçiyorsa size tek tavsiyemiz yerli bir İngilizce hocası olacaktır.

Sonuç olarak, bilen yazar ve konuşur.

İngilizce
Özel Ders Fiyatları

İngilizce özel ders fiyatları İngilizce öğrenme amacınız, size özel ders verecek İngilizce öğretmeninin İngilizce bilgi seviyesi, yerli hoca ya da yabancı ingilizce hoca olması, eğer yabancı hoca olsa bile gerçek İngilizce öğretmeni mi yoksa sadece İngilizce bildiği için hocalık yapmasına bağlı olarak değişkenlikler gösterir.

Eline çanta alan herkesin ben İngilizce hocasıyım dediği şu günlerde, ortaokul - lise takviye dersleri veren kendisi İngilizce bilmeyen hocalardan, öğrenci iken "üç beş kurş kazanayım" derdinde olan öğrenci kardeşlerimizden, her gün yeni bir İngilizce öğrenme motodu geliştiren mucit hocalarımızdan, parasız kalmış Sultan Ahmet Meydanından toplanmış turist misafirlerimize kadar her modelde İngilizce hocası bulmak mümkündür. Haliyle İngilizce özel ders fiyatları da, bu bakış açısında "ne koparırsam kardır" mantığıyla değişkenlik gösterecektir.


İNGİLİZCE BLOG YAZILARI / İngilizce Kursu Fiyatları

İngilizce
Kursu Fiyatları!İngilizce
Kursu Fiyatları


ingilizce nedir nasıl öğrenilir ingilizce öğrenme ve çalışma teknikleri

İstanbul
İngilizce Kursu Fiyatları

İngilizce öğrenmek için araştırma yapmaya başlamak aslında samanlıkta iğne aramak gibidir. Karşınıza her türlü slogan, iddia ve en iyi ingilizce kursu olduğu söyleminde bulunan oldukça fazla seçenek çıkar. Sadece bina güzelliği, merkezi bir yer veya reklamlara harcanan paralar her zaman İngilizce öğrenme başarısı getirmediği gibi ziyan olan onca zaman, para ve enerji de içinizdeki öğrenme umudunu gün ve gün aşağılara çeker ve bir zaman sonra da çaresizlik içinde İngilizce öğrenme sevdanızdan vazgeçersiniz.

İngilizce kursu fiyatları araştıması yapan sizlerin bilmesi gereken en önemli şey, İngilizce kurs programları ve fiyatları İstanbul genelinde seçeceğiniz kurs, semt, şube ve kurs ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik göstereceğidir. İngilizce kurs fiyatları Taksim, Nişantaşi, Şişli, Mecidiyeköy ve Beşiktaş bölgelerinde daha yüksektir.En Uygun
En İyi Kurs Fiyatları

En uygun ve en iyi kurs fiyatları sunduklarını iddia eden işletmeler çogu zaman düzenledikleri kampanyalarla ingilizce kurs fiyatlarını aşağıya çekerler. İngilizce kursu kampanyalarıyla aylık 500TL'den başlayan ingilizce kurs fiyatları bulmak mümkündür. Sınıf mevcudu, çalışan yerli yabancı öğretmenler, ders sayısı, ingilizce eğitim materyalleri ingilizce kursu fiyatları için belirleyici etkenlerdir.

Size tavsiyemiz, Kartal, Pendik, Kadıköy, Taksim, Şişli, Mecidiyeköy, Beşiktaş veya Bakırköy'de herhangi bir ingilizce kursunu telefonla aramak yerine ingilizce kursları ile yüz yüze görüşmeniz ve ihtiyaçlarınıza ne ölçüde karşılık vereceklerini deneyimlemenizdir. Günümüzde ingilizce kurs fiyatları bire bir görüşmelerde daha esnek bir hal almıştır.

Son olarak sadece ingilizce kurs fiyatları karşılaştırması yapmak yerine ihtiyaçlarınızı ve size vaad edilenlerin ne ölçüde karşılanacağı eleyici kriter olmalıdır.
Matematiksel İngilizce Sistemi Nedir?


20 Soruda
Sayısal İngilizceSayısal ingilizce eğitimi, kurs sistemi, ders saat ve günleri veya merak ettiğiniz diğer konularda sıkça karşılaşılan genel soruları ve bunlara verdiğimiz cevapları sizler için 20 soruda derledik.
Detaylar için tıklayınız...


İngilizce Derslerine Katılımcı Profili

Kimler Öğrencimiz!

İngilizce derslerine sadece iş veya akademi dünyasından gelenler kabul edilmektedir. Dersler yetişkinler için özel bir ingilizce kursu programıdır ve yaşı küçükler, öğrenciler, hobi veya turizm amaçlı ingilizce öğrenmek isteyenler üzülerek programa dahil olamamaktadır. Yanda halihazırda ders almakta olan bir kısım öğrencimize yer verilmiştir.
Detaylar için tıklayınız...
Cerrahpaşa Tıp Fak. Prof. Dr. Öğr. Üyesi
Koç Univ. Hast Doktor
Samatya Eğitim Hast. Doktor
Şişli Etfal Hast. Doktor
Vodafone İnsan Kayn. İşe Alım
Doğuş Gayrimenkul Proje Müdürü
Garanti Emeklilik Satış Birim Müdürü
İBB İSKİ İç Denetçi
Divapen A.ޞ Bölge Satış Müdürü
Koşanadam Organizasyon Satış Müdürü

İletişim Bilgileri
Beşiktaş Matematiksel İngilizce Kursu

Cihannüma Mahallesi, Eski Yıldız Caddesi 10, 34353 Beşiktaş - İstanbul / Beşiktaş İngilizce Kursları

0 212 227 73 32

bilgi@ingilizceegitimi.com

Monday - Sunday: 9:00 AM to 10:00 PM


ANA SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ