ingilizce telefon konusma
Call us on:
ingilizce yazisma mail mektup cv
Questions?
Matematiksel İngilizce Dersleri ®

Sadece İş ve Akademi Dünyasına Yönelik Sayısal Tabanlı Yoğun İngilizce Eğitim Programı

Hayalden Gerçeğe Yolculuk!

Gelmiş Geçmiş Tek Farklı Sistemle Adım Adım İngilizce Öğreneceksiniz...

ERHAN SARIOĞLU

Ezbersiz İngilizceye Atılmış 25 Yıllık İmza

Ezbersiz ve Kolay İngilizce

Yetişkinler için İngilizce Kursu İletişim


Son günlerde internette yaygın bir şekilde ve bir çoğunu ne aklın ne de bilimin asla kabul edemeyeceği İngilizce eğitimi sloganlarına rastlanmaktadır.

Şunu bilmelisiniz ki, bu sistemle son günlerin moda sloganlarının aksine kitapsız, kalemsiz ve ders çalışmadan İngilizce öğrenemezsiniz. Birisi gelse de bana İngilizceyi, ben uyurken ya da ders çalışmadan öğretse mantığı sadece Hollywood filmlerine özgü ütopik bir yaklaşımdır.

Herkese İngilizce öğretme iddiası hayalperestlikten daha çok şarlatanlık sınırlarını zorlayacağından, sitede açıklanan 5-6 ayda İngilizce eğitimi sadece Türkçe Dilbilgisi mülakatında başarılı olan arkadaşlar için uygundur.

Derslere Türkçe Dilbilgisine hakimiyet kriterlerine göre mülakat usulü öğrenci alındığından, katılım koşullarını mutlaka okuyunuz ve Türkçe Dilbilgisi seviyeniz yeterli değilse, lütfen irtibata geçmeyiniz.

İrtibat Tel:

0212 227 73 32

E-mail:bilgi@ingilizceegitimi.com

Bu site,
Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunu, New York C.E.S English as a Second Language Bölümü mezunu, Uzun bir süreç Amerika'da çeşitli şehirlerde bulunmuş ve 1993 yılından beri İngilizceye getirdiği farklı bir bakış ve yaklaşımla İngilizce eğitimi veren ERHAN SARIOĞLU tarafından hazırlanmıştır.

Bir Başka Gözden İngilizce | Matematiksel İngilizce | Sayısal İngilizce | Radio English FM | English FM are trade marks of ASSA&BAER Engineering, Education and Consulting Services. Beşiktaş-Istanbul