Rakamlarla
İngilizce Öğrenin!


Matematiksel İngilizce Eğitim Sitesi,
Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunu, New York C.E.S English as a Second Language Bölümü mezunu, uzun bir süreç Amerika'da çeşitli şehirlerde bulunmuş ve 1993 yılından beri İngilizceye getirdiği farklı bir bakış ve yaklaşımla ezbersiz ve kolay İngilizce eğitimi veren ERHAN SARIOĞLU tarafından hazırlanmıştır.

Bir Başka Gözden İngilizce | Matematiksel İngilizce | Sayısal İngilizce | Radio English FM | English FM are trade marks of ASSABAER Engineering, Education and Consulting Services. Beşiktaş-Istanbul


Matematiksel İngilizce İletişim

Cihannüma Mahallesi, Eski Yıldız Caddesi No:10 34353 Beşiktaş - İstanbul
E-mail: Matematiksel İngilizce
Tel: 0 212 227 73 32
Matematiksel İngilizce Kursu


Sesli Oku    Durdur

Lütfen Okuyunuz!

Son günlerde internette yaygın bir şekilde ve bir çoğunu ne aklın ne de bilimin asla kabul edemeyeceği İngilizce eğitimi sloganlarına rastlanmaktadır.

Şunu bilmelisiniz ki, bu sistemle son günlerin moda sloganlarının aksine kitapsız, kalemsiz ve ders çalışmadan İngilizce öğrenemezsiniz. Birisi gelse de bana İngilizceyi, ben uyurken ya da ders çalışmadan öğretse mantığı sadece Hollywood filmlerine özgü ütopik bir yaklaşımdır.

Herkese İngilizce öğretme iddiası hayalperestlikten daha çok şarlatanlık sınırlarını zorlayacağından, sitede açıklanan 6 ayda İngilizce eğitimi sadece Türkçe Dilbilgisi mülakatında başarılı olan arkadaşlar için uygundur.

Derslere Türkçe Dilbilgisine hakimiyet kriterlerine göre mülakat usulü öğrenci alındığından, katılım koşullarını mutlaka okuyunuz ve Türkçe Dilbilgisi seviyeniz yeterli değilse, lütfen irtibata geçmeyiniz.