Anasayfa   I   Kelime Türetme   I   Kitap&Cd   I   İletişim

 
 
 
 
     
 

Geri

SORU 6 :   Herkes bu sistemle ingilizce öğrenebilir mi?

Bu metotla ingilizce öğrenebilmek insan aklının alamayacağı kadar kolay olmasına rağmen, Türkçe alt yapısı zayıf, her gün 1 saat evde kendi başına tekrar yapmayan, sistemi uygulamayan, birisi gelse de  her şeyi ben uyurken beynime aktarsa zihniyetinde olan kolaycı kişilerin başarıya ulaşmaları hemen hemen imkansızdır.

Son günlerde internette yaygın bir şekilde ve bir çoğunu ne aklın ne de bilimin asla kabul edemeyeceği ingilizce eğitimi sloganlarına rastlanmaktadır.

Şunu bilmelisiniz ki, bu sistemle son günlerin moda sloganların aksine kitapsız, kalemsiz ve ders çalışmadan ingilizce öğrenemezsiniz. Birisi gelse de bana ingilizceyi, ben uyurken ya da ders çalışmadan öğretse mantığı sadece Hollywood filmlerine özgü ütopik bir yaklaşımdır.

Herkese ingilizce öğretme iddiası hayalperestlikten daha çok şarlatanlık sınırlarını zorlayacağından sitede açıklanan 5-6 ayda ingilizce eğitimi sadece Türkçe Dilbilgisi mülakatında başarılı olan arkadaşlar için uygundur.


Öğrencilerimiz dışındakilere de açık İngilizce kaynaklar, İngilizceden Türkçeye - Türkçeden İngilizceye online metin çevirileri,