Rakamlarla İngilizce öğrenmeye ne dersiniz? İstanbul İngilizce kursları içinde farklı İngilizce öğrenin

6 ayda İngilizce öğrenmek muhteşem olmaz mıydı? Matematiksel İngilizce ile İngilizce öğrenirken rakamların sihirli gücüne şahit olursunuz. Rakamlarla İngilizce öğrenmeyi merak mı etmeye başladınız? Bu harika! O halde tıklalayın, nasıl olduğunu anlatalım.

Sesli Oku    Durdur


İstanbul İngilizce Kursları


İstanbul İngilizce kursları
İstanbul ingilizce kursları, vaadler, söylemler, tanıtıma giden onca para ve ingilizce forumlarında karşılaştığımız gizli reklamlar... İngilizce kursları içinde herkes "İYİ", herkes "EN" ve herkes "BİR NUMARA". Kısaca ülkemizde İngilizce bilmeyen yok denecek kadar az ve yabancı dil eğitiminde diğer ülkelerin kıyas götürmez lideri durumundayız.

Ya gerçekler...

Çoğumuz İstanbul veya yurdun farklı bir köşesinde herhangi bir ingilizce kursu ile tanışmış, ingilizce kursları hakkında fikir sahibi olmuş veya iş yerlerimizin anlaşma yaptığı ingilizce kursları ile yabancı dil eksikliğimizi gidermeye çalışmışızdır.

Tüm bunlara rağmen ünlü ya da ünsüz ucuz veya pahali İstanbul ingilizce kursları arasındaki arayışımız hiç bitmemiş, her defasında sloganların peşinde koşmuş ve hep ayrıntıları göz ardı etmişizdir. Unutmayınız ki, başarı ezberlemediğiniz ve mantığını çözdüğünüz sürece gerçekleşir ve bu da size öğretilmek istenilenleri anlamanızla doğru orantılıdır.

Sistemleri her ne olursa olsun İstanbul veya farklı bir şehirdeki ingilizce kurslarında neden bir türlü ingilizce öğrenemiyoruz? Neden ingilizce bu kadar zor ve karmaşık geliyor bizlere?

Eğer sizin de sorununuz aynıysa, uzun ve süslü cümlelere gerek yok. İngilizceyi hayatınızın yapamamışlıklarından çıkarmaya adayız.

Bize bir kaç dakikanızı ayırarak geleceğinize yön vermek adına aşağıdaki linkten detaylara ulaşabilirsiniz.
Aytıntılar için tıklayınız...